Neden Dörtyaprak

Neden Dörtyaprak.com’u tercih etmeliyim?

Güvenliyiz

Güvenliğinizi ve gizliliğinizi önemsiyoruz. Sadece ödeme sayfalarımızda değil, her sayfamızda SSL kullanıyoruz. Sertifikalarımızı kısa aralıklarla güncelleyerek sürekli olarak güvenli alışverişinizi garanti ediyoruz.

Nitelikli ve Sağlıklı Ürünler

Hedeflediğimiz ürün gamındaki potansiyel ürünler hakkında derin araştırmalar yapıyoruz. Ürünleri deniyor ve memnuniyet durumumuza göre ürünü stoklarımıza alma kararı veriyoruz. Sattığımız ürünlerin organik sertifikalı ve nitelik olarak üstün ürünler olması konusunda seçici davranıyoruz.

Ulaşılabilirlik ve Destek

Sorularınız, tavsiyeleriniz ya da şikayetleriniz için mail ya da telefonla bize kolayca ulaşabilirsiniz. Sizi gereksiz telesekreter mesajları ile meşgul etmiyor direkt karşınıza çıkıyoruz. İletişim bölümünden atacağınız maillere genellikle 1 saat içinde (çalışma saatleri dahilinde) detaylı cevap veriyoruz. Yapacağınız alışverişlerden memnun kalmanız bizim önceliğimiz.

Hızlı ve Düşük Ücretli Kargo

Alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyi sevmediğinizi iyi biliyoruz. Bu sebeple kargo firmalarıyla yakın çalışıyor gönderim ücretlerimizi oldukça düşük tutuyoruz. Ayrıca bu ücretleri daha da düşürmeye yönelik kampanyalar düzenliyor, 150TL ve üzeri alışverişlerinizden gönderim ücreti almıyoruz.

Ürün Açıklamaları ve Görseller

Ürünlerimizin açıklama sayfalarına ve görsellerine dikkat ediyoruz. Ürün açıklamalarımızı oldukça anlaşılır ve açıklayıcı tutuyor, ayrıca ürün görsellerini kendi stoğumuzdaki ürünlerden hazırladığımız stüdyoda çekiyoruz. Yanıltıcı bilgilerle karşılamamanız için ürün açıklamalarını defalarca kontrol ediyor ve sık sık güncelliyoruz.

4. Levent, Istanbul